10. 10. Od 20:00 Nr. 1, nám TGM 1, Příbram

Příbramský Blues Band:

Fančův Blues Večer

Navazujme na loňský velice povedený blues večer Vzpomínka na Fanču.

V průběhu večera vystoupí se dvěma sety Příbramský bluesband:

Ivan Korený - kytara
Petr Vašina – zpěv, foukací harmonika
Nikola Ziopulos - basa
Karel Vršecký - bicí
Honza Mička - kytara
Filip Burda - ságo

Kde: Jednička

Start: 20:00

Vstupné: 150,- korun českých

Rezervace zde: 318 618 348

21. 9. Od 21:00 Za 5 Dvanáct

koncert:

VÝČEP

"Ještě pár temp do cíle, tak přidej na síle, ještě pár temp do cíle k dívce ztepilé." Ještě pár temp zbývá k nejbližšímu příbramskému koncertu legendární kapely Výčep a Spolek ve čtvrtek považuje za čest tuto jedinečnou akci produkovat. Plaveme k ní s vámi!

20. 9. Od 19.00 Čajovna Na Zemi

koncert:

KVĚTY živě NA ZEMI!

KVĚTY opět v Příbrami, tentokrát v Čajovně Na Zemi.

vstupné 200,-

Vzhledem k nízké kapacitě prostoru doporučujeme si vstupenky včas zarezervovat na čísle 725 999 289.

pořádá Vem Si Krysu ve spolupráci se Spolkem ve čtvrtek

20. 6. Od 19:00 K farma

Bylo nás šest, Petr Vašina:

Bylo nás šest a Petr Vašina na K farmě

V předposledním červnovém týdnu budete mít jedinečnou možnost navštívit dvojkoncert kapely Bylo nás šest a nestora příbramské hudební scény Petra Vašiny.
Těšíme se, že kombinace irských lidovek v podání BN6 a písní v podání Petra Vašiny s jeho kytarou a foukačkou nám všem navodí tu správnou předprázdninovou atmosféru a potěší všechny příznivce dobré muziky.

25. 5. Od 10.00 do 17:00 hráz Hořejší Obory

Setkání muzikantů, divadelníků a jiných pouličních umělců:

KORZO OBORA

10. ročník oblíbené akce

10.00___hlavní____Blue Vibes____ rock

11.00___vedlejší____Bylo nás šest____ irish pub

12.00___hlavní____Ponožky pana Semtamťuka____ Korzo folk

13.00___vedlejší____Knírek____ shoe gazers

13.30___vedlejší____UKUGANG____ skautky & ukulele

14.00___hlavní____For Evegreens____ swing orchestra

15.00___vedlejší____Molotow Moloch____ Mladí ladí jazz

16.00___hlavní____AXIAL____ domácí legenda

Divadelní stage :

11.00___Zalezlíci

11.30___vystoupení FIT Senior___sbor

13.00___Ruda Hancvencl___Malý, hubený a jednooký

15.00___Ruda Hancvencl___Hvězdné dálky

Upekla ◌ Kaférna ◌ Nanuky Juicee ◌ kovář Roman Pausch ◌ Alka ◌ Čerstvé pivo – 12ventil ◌ Vinotéka Bobule ◌ knižní bazar ◌ Fit Senior ◌ dětský koutek ◌ rybáři ◌ drobnosti z půdy ◌ a další…

11. 4. Od 19.00 K farma Žežice

klubový večer:

Vzpomínka na Karla Kryla

při příležitosti nedožitých 75. narozenin

(čas a seskupení budou včas upřesněny)

4. 4. Od 18.00 Kino Příbram

Fest:

Expediční kamera

Výpravy do nitra džungle i pouště, neuvěřitelné výkony na skalách, plavby přes oceány i po divokých řekách, adrenalinové šílenství, návštěvy domorodých kmenů, stovky uběhnutých kilometrů i putování na dvou kolech, outdoorové hvězdy i neznámí a přesto úžasní cestovatelé, to vše máte možnost zažít během festivalu.
Promítání můžete navštívit na dvoustovce míst v České republice i na Slovensku. Přijďte nasát atmosféru dálek, obdivovat pozoruhodné výkony a načerpat inspiraci ke svým cestám. V Příbrami opět se spolkem a hlavně naším milým Kinem Příbram a jeho skvělým manažerem Martinem Machatou!

Expediční kamera je filmový festival, který již od roku 2009 přináší do kin ty nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy z mezinárodní i domácí produkce.

28. 3. Od 18.00 Hostinec Sebastopol

přednáška Aleše Opekara a Radka Diestlera:

Regionální bigbít

Zasvěcený výklad o mimopražské rockové hudbě 60.- raných 90. let 20. století s hudebními ukázkami. Slovem provází muzikolog, hudební historik, zakladatel Popmusea dr. Aleš Opekar a rockový archivář a literát Radek Diestler.

Vstupné 80 Kč. Předprodej vstupenek od 1. 3. 2019: Restaurace Na Hradbách, Brdský spoj (redakce), rezervace možná též e-mailem na kolodey@seznam.cz
Pivo zajištěno, afterparty možná!